fbpx

Monitoring boksów 24h

Dostęp do boksu 24h 7 dni w tygodniu

Zadzwoń teraz

+48 516 202 602

W czasach wszechobecnego internetu i rozwiązań jakie oferuje, wiele osób decyduje się na otwieranie nowych biznesów opartych o cyberprzestrzeń. Nie inaczej jest z handlem, który dzięki internetowi pozwala praktycznie każdemu na sprzedawanie różnego rodzaju towarów w całej Polsce, a nawet poza jej granicami. Na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się proste i intuicyjne, jednak z czasem pojawiają się pierwsze wyzwania i problemy, do których z pewnością można zaliczyć kwestię przechowywania towaru swojego sklepu. Jeżeli nie dysponujemy własnym magazynem lub jeżeli jest on po prostu za mały, warto poszukać rozwiązań tego problemu gdzie indziej… Zobacz, co mogą zaoferować magazyny self storage dla ecommere Twojej firmy!

Self Storage dla ecommerce

Co znajdę w tym artykule?

Gdzie upchać ten towar?

Problemy logistyczne i magazynowanie stanowią jeden z głównych problemów zarówno dużych, jak i mniejszych sklepów internetowych. Niezależnie od tego czy posiadasz swój sklep czy też handlujesz na jednej z większych platform sprzedażowych, musisz mieć miejsce na swój magazyn, gdzie przechowasz swój towar. Wiadomo, na początek wystarczy nawet mieszkanie, ale gdy z czasem zamówień przybywa, trzeba zacząć myśleć o dodatkowych przestrzeniach, które można wykorzystać specjalnie na ten cel.

Z pomocną dłonią wychodzą innowacyjne rozwiązania boksów magazynowych typu self storage, które są coraz popularniejsze w naszym kraju, a poza granicami Polski są używane już od dziesięcioleci. Rozwiązania tego typu pozwalają osiągnąć wiele korzyści, które pomogą Ci ruszyć ze swoim ecommerce do przodu.

Dlaczego warto wypróbować boksy magazynowe w swoim sklepie internetowym?

Jak wspomnieliśmy magazyny self storage dla ecommerce mogą okazać się bardzo przydatnym sojusznikiem w rozwiązywaniu magazynowych problemów Twojej firmy. Dlaczego warto?

boksy magazynowe w sklepie internetowym

Jeżeli przechowujesz towar swojego sklepu w mieszkaniu lub domu to prawdopodobnie żyjesz w magazynie, co może skutecznie utrudnić Tobie i całej Twojej rodzinie normalne funkcjonowanie. Na początek można przeżyć, ale z czasem wszyscy będziecie zmęczeni takim stanem rzeczy, a wasze mieszkanie zacznie wam przypominać miejsce pracy. Magazyn self storage pozwoli Wam złapać dystans i oddzieli wasze prywatne źycie od zawodowego.

Często proces przechowywania rzeczy oraz miejsce ich składowania muszą spełniać poszczególne normy, które są często weryfikowane przez różne instytucje, do których można zaliczyć m.in. Sanepid. W naszych boksach magazynowych sefl storage w Katowicach możesz bez obaw umieścić większość towaru jakim dysponujesz. Nasze magazyny są:

 • objęte stałym monitoringiem, a w nocy dodatkowo zapewniamy ochronę stróża nocnego
 • suche i wolne od wilgoci
 • poddawane cyklicznej deratyzacji i dezynsekcji
 • objęte ochroną przeciwpożarową
 • ogrzewane w zimie, aby zapewnić przechowywanym rzeczom minimalną temperaturę na poziomie 17oC
 • dostępne 24/h 7 dni w tygodniu, dzięki czemu masz nieograniczony dostęp do swojego towaru

Dodatkowo na teren hali, gdzie znajdują się boksy możesz podjechać bezpośrednio swoim samochodem, aby maksymalnie skrócić czas wyładowania lub odebrania towaru z boksu. Do Twojej dyspozycji oddajemy również wózek, który dodatkowo ułatwi transport cięższych rzeczy lub większej ilości towaru.

Kiedy warto wykorzystać boksy magazynowe w swoim sklepie internetowym?

Tak naprawdę ograniczeń nie ma zbyt wielu. Dysponujemy boksami magazynowymi w różnej wielkości, a na specjalne życzenie możemy postawić konkretny boks wedle upodobań i potrzeb klienta. Dlatego jeżeli tylko:

Kiedy warto wykorzystać boksy magazynowe w swoim sklepie internetowym?
 • nie wiesz, gdzie masz przechowywać towar swojego sklepu internetowego
 • obawiasz się, że Twoje mieszkanie zaczyna przypominać magazyn allegro 🙂
 • koszty wynajmu zwykłego magazynu są zbyt duże
 • nie wiesz gdzie, upchać więcej towaru przed najlepszym okresem w Twojej branży
 • lub jeżeli potrzebujesz wygodnego i w pełni funkcjonalnego miejsca na towar do wysyłki

postaw na nasze boksy magazynowe PolBox w Katowicach, dzięki którym magazyn sklepu internetowego będzie wygodnym sojusznikiem w budowaniu ecommerce Twojej firmy.

Jeżeli nie jesteś pewien czy towar, którym handlujesz jest odpowiedni do przechowywania w boksach self storage zadzwoń do nas, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy wybrać rozwiązanie, które sprosta Twoim wymaganiom i równocześnie będzie korzystne dla Twojej kieszeni.

ps. Zastanawiasz się czym są boksy magazynowe self storage i co możesz w nich schować? Czytaj nasz poprzedni wpis na blogu > Boksy Magazynowe – czym są i dlaczego warto z nich korzystać?