fbpx

Oferta dla Firm

Self Storage
dla Biznesu

Szukasz rzetelnego wykonawcy boksów magazynowych?

Sprawdź naszą ofertę dla biznesu i postaw na sprawdzone rozwiązania i mocne konstrukcje magazynowe.

projekt self storage

Konsultacja
i Projekt

Nasz zespół pomoże Ci stworzyć magazyn samoobsługowy idealnie dopasowany do Twoich przestrzeni oraz indywidualnych potrzeb. Odpowiednio stworzony projekt pozwala zaoszczędzić miejsce oraz zmaksymalizować korzyści płynące z biznesu opartego o
Self-Storage.

Wytrzymały i praktyczny materiał

Magazyn samoobsługowy powinien charakteryzować się mocną konstrukcją, która musi być oparta o mocne i jednocześnie łatwe w użytkowaniu materiały. Nasze projekty wykonujemy jedynie o sprawdzone i bezpieczne materiały, których użycie uzgadniamy z klientem przed rozpoczęciem naszych prac.

Szybkie i rzetelne wykonanie

Nasz zespół posiada doświadczenie w stawianiu wielu konstrukcji magazynowych, co sprawia, że nasze projekty wprowadzamy w profesjonalny i bardzo szybki sposób, oszczędzając Twój czas i pieniądze.

Dlaczego Warto
Współpracować z POLBOX?

WspiEramy Radą i DoŚwiadczeniem

W PolBox kierujemy się przede wszystkim Państwa dobrem, jako naszego klienta. Dlatego przed przystąpieniem do pracy wysłuchamy wszelkich pomysłów i pomożemy Państwu je wprowadzić w życie możliwie najlepiej oddając Wasze potrzeby.

Innowacyjne Rozwiązania szyte na MIarę

W naszej pracy wykorzystujemy najbardziej zaawansowane i jednocześnie proste technologie wykonania boksów typu self storage. Przywiązujemy wagę do najdrobniejszych szczegółów, po to aby nasze konstrukcje były mocne, funkcjonalne i w pełni bezpieczne.

Wykorzystujemy każdy element przestrzeni

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, jak ważne jest zachowanie równowagi pomiędzy maksymalnym wykorzystaniem dostępnych powierzchni magazynowych, a wygodą i bezpieczeństwem korzystania z samego self storage. Nasze projekty zawsze przeprowadzamy, w taki sposób aby wyważyć te dwie nadrzędne potrzeby naszych klientów.

Zobacz wpis na naszym blogu, i zobacz jakie korzyści możesz osiągnąć poprzez inwestycję w tym sektorze biznesu. 

self storage jako pomysł na biznes

Zadzwoń i Dowiedz się więcej

Siedziba FIrmy

ul. Bytomska 39

41-100 Siemianowice Śląskie

Kontakt

Adam Noga

Menager ds. Sprzedaży (Polska)

tel: (+48) 518 043 006

Bartosz Zawadzki

Menager ds. Sprzedaży (Poza granicami Polski)

email: polbox@interia.com