fbpx

Monitoring boksów 24h

Dostęp do boksu 24h 7 dni w tygodniu

Zadzwoń teraz

+48 516 202 602

Własny pokój poza swoim mieszkaniem? Może brzmi to nieco dziwnie, ale jeśli zestawimy to w kontekście z self storage, to wszystko staje się jasne. No chyba, że ktoś jeszcze nie miał styczności z takim wygodnym rozwiązaniem, jak magazyn samoobsługowy. Jeśli jesteś posiadaczem małego mieszkania – boksy self storage są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

samoobsługowa przechowalnia

Samoobsługowa przechowalnia do wynajęcia

Self storage to po prostu przestrzenie do przechowywania, które możemy wynająć na najbardziej dogodny dla nas czas. Ich uniwersalność polega na tym, że można przechowywać tam dosłownie wszystko. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom w pomieszczeniach magazynowych utrzymywana jest odpowiednia temperatura, wilgotność oraz wentylacja, które stanowią o idealnych warunkach do magazynowania różnorodnych rzeczy.

Sprzęt muzyczny, sportowy, meble i ubrania

Boksy self storage można wynająć nawet na okres siedmiu dni. Dlatego często to tam przechowywane są meble w czasie remontów. Jednak miejsce znalazły tam również rzeczy i przedmioty, dla których po prostu brakło miejsca w naszym niedużym mieszkaniu. Może więc to być sprzęt sportowy, z którego zimą nie korzystamy lub szafa z ubraniami, które po sezonie nie mieszczą nam się w półkach. Każdy z nas dysponuje garderobą, która na pewien czas odchodzi do lamusa.

Żal jest nam się jej pozbywać, a prosić kogoś innego o przechowanie naszego zimowego płaszcza, też nie zawsze mamy ochotę. Magazyn samoobsługowy to dla nas w takim wypadku dodatkowa szafa, do której w każdym momencie mamy wgląd.

self storage katowice na ubrania

Zjawiskowe suknie, futra i wełniane płaszcze

Nieduża szafa może być dużym problemem, gdy zakupy to nasza szczególna pasja. Kolejny płaszcz lub sukienka na wyjątkową okazję, którą założymy tylko raz w roku, w szafie zajmuje niepotrzebnie miejsce. Mało tego – może również ulec zniszczeniu, gdy przerzucamy ją z kąta w kąt. Boksy self storage dają możliwość wstawienia szafy, w której możemy wieszać tego rodzaju kreacje, mając przy tym pewność, że znajdują się w idealnych warunkach do przechowywania.